категорії: афіша події

У Києві відбудеться майстер-клас для сценаристів та режисерів від володаря «Золотої камери» Каннського міжнародного кінофестивалю

Початок: 23.04.2016 14:00
Закінчення: 23.04.2016 16:00
Місце: Мистецький Арсенал
Адреса: Київ, вул.Лаврська,12
Предмет події: майстер-класс Кількість відвідувачів: 0

23 квітня о 14.00 у Мистецькому Арсеналі (вул. Лаврська, 12) за генеральної підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні відбудеться майстер-клас від сценариста, режисера, драматурга, письменника Етгара Керета.

 

Основна тема майстер-класу "Від ідеї до сценарію".

●      Як абстрактну ідею або емоцію перетворити в сюжет?

●      Які вправи використовуються зарубіжними сценаристами?

●      Що робить розповідь по-справжньому хорошою?

●      Ідеї та прийоми для починаючих сценаристів та професіоналів,

●      Питання і відповіді і багато іншого!

 

Етгар Керет – сценарист, драматург, письменник – найпопулярніший серед молодого покоління письменників Ізраїлю, отримав міжнародне визнання. Народився в Рамат-Гані в 1967 році.

Його твори були опубліковані у The New York Times, Le Monde, The New Yorker, The Guardian, The Paris Review і Zoetrope.

Більше 60 короткометражних фільмів були засновані на його оповіданнях.

Керет проживає в Тель-Авіві, є викладачем Університету Бен-Гуріона в Негеві, читає лекції та майстер-класі по всьому світу.

Його було нагороджено преміями Book Publishers Association's Platinum Prize (кілька разів), Minister's Prize (1996), the Ministry of Culture's Cinema Prize, the Jewish Quarterly Wingate Prize (UK, 2008), St Petersburg Public Library's Foreign Favorite Award (2010) та the Newman Prize ( 2012).

У 2007 році Етгар Керет і Шира Геффен отримали «Золоту камеру» на Каннському міжнародному кінофестивалі за фільм «Медузи» і премію «Кращий режисер» Гільдії французьких художників і письменників. У 2010 році у Франції Керет був удостоєний нагороди Ордену Мистецтв та Літератури. Книги Етгара Керета видані за кордоном на 36 мовах у 39 країнах.

 

Етгар Керет на IMDB >>

 

Тривалість майстер-класу: 2 години

 

Умови участі:

·         Вартість участі (до 22 квітня включно): 149 грн, для студентів — 129 грн.

·         Вартість участі (під час майстер-класу): 199 грн, для студентів — 149 грн.

 

Придбати квитки можна за наступним посиланням https://master-class-etgar-keret.ticketforevent.com/ru/

 

Отримайте –10% на майстер-клас за промокодом  discount10 (промокод треба ввести під час вибору квитка)!

 

Партнери і організатори майстер-класу:

 

Організатор:

Міжнародна організація CinemaHall

 

Генеральний спонсор, організатор:

Посольство Держави Ізраїль в Україні

 

Генеральний медіапартнер:

Одеський міжнародний кінофестиваль

 

Медіапартнери:

Національний портал Okino.ua, афіша Києва today.kiev.ua, афіша Києва Вихідний Київ, культурний портал Києва Artmisto, фестиваль соціальної відеореклами Molodiya Festival, Міжнародний фестиваль позитивних та мотивуючих фільмів uFilmFest, фестиваль КіноКухня, арт-об’єднання Ukrainian Cinema Village, кінотабір Kiev Filmmaking Camp, проект для сценаристів Terrarium, Інтершкола, кінофестиваль Відкрита ніч, Незалежна асоціація телерадіомовників, Фестиваль короткометражного кіно про медіа Кіномедіа, українська недержавна інтерактивна музично–інформаційна інтернет радіостанція RTi, інформаційно-аналітична платформа Cultprostir.

 

 

ЗМІ та відомі люди про Етгара Керета:

 

"Етгар Керет – геній ..." New York Times

"Блискучий письменник ... Зовсім не схожий на будь-кого з письменників, мені знайомих. Голос нового покоління" Salman Rushdie

"Один з моїх улюблених ізраїльських письменників." John Green

"Історії Етгара – це нагадування про те грубе нематеріальне, що часто залишається негласним в майстернях письменників – великий твір мистецтва часто просто залишкове свідчення великої людської душі. Існує солодка теплота і мудрість, і красномовство, і трансцендентність в його оповіданнях, бо ці чесноти існують в достатку в самому Етгарі ... Я дуже радий, що Етгар і його робота є у світі, вони роблять речі кращими. " George Saunders

"Коли я вперше прочитав розповіді Етгара, я подумав, що з ним щось не так – його мати курила під час вагітності? Він впав головою, коли був немовлям? – До того, як я зустрів його, виріс, щоб дізнатися його, і зрозумів, що його проблема була набагато гірша, ніж я міг собі уявити: він страшенно турботливий чоловік, який знаходиться в жахливо неуважному всесвіті. В принципі, he's fucked. " Shalom Auslander

"Етгар – автор №1 в Ізраїлі та №2 в моєму серці (після моєї такси Фелікса)" Gary Shteyngart

"Історії Едгара Керета смішні, з тоннами почуття, з направленням в ту сторону, в яку ви ніколи не підете. Вони написані в самому простенькому, балакучому, можливо, тоні, але вони також дивно поетичні. Вони затримуються у вашому кишечнику. Ви думаєте про них кілька днів." Ira Glass, This American Life.

 
Я був там